Anasayfa     Temas
 
     
 

      
   

Şirket Haberleri

 
 
49 YTL’den başlayan fiyatlarla SunExpress’le uçun
SunExpress, bilet fiyatlarında ‘her şey dahil’ sistemine geçiyor. 30 Mart’tan itibaren, SunExpress’in iç hat biletlerinin fiyatları, tüm vergiler, servis ücreti ve harç masrafları dahil 49 YTL’den başlayacak.
SunExpress’in Genel Müdür Yardımcısı Hacı Say uygulamayla ilgili olarak “Havayolu şirketleri arasında fiyat konusunda ciddi bir rekabet var. Gerçekte yolcular, anons edilen fiyatların üzerine vergi, servis ücreti ve yakıt harcı da ödüyor. Bu durumda, duyurusu yapılan fiyatla ödenen rakam arasında önemli bir fark oluşuyor. Artık SunExpress’le uçmak isteyen yolcumuz, bilete ne kadar ödeyeceğini net olarak bilecek. Satın alma süreci tamamıyla şeffaflaşacak” dedi.

SunExpress halen iç hatlarda İzmir’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Gaziantep, Kars, Kayseri, Malatya, Samsun, Trabzon ve Van’a, Antalya’dan da Adana, Diyarbakır, Erzurum, İzmir, Trabzon ve Van’a tarifeli seferler düzenliyor. Ayrıca Diyarbakır ve Bursa arasında da karşılıklı uçuşlar gerçekleştiriliyor.

Şirket 30 Mart itibarıyla İstanbul Sabiha Gökçen’den Adana, Antalya, Diyarbakır, Erzurum, Kars, Sivas, Trabzon ve Van’a; Bursa’dan Trabzon ve Erzurum’a; İzmir’den de Sivas’a uçacak.

Kaynak: NTVMSNBC
2008-03-27
 
Hosting