Anasayfa     Temas
 
     
 

      
   

Şirket Haberleri

 
 
AutomotivİST Kasım’da Türkiye’de
Kongre, Türkiye ve dünya otomotiv sektörünün otoritelerini, fikir önderlerini ve yöneticilerini buluşturmayı hedefliyor. Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek kongre “dünyada üreten, dünyada satan” fikrinden hareketle oluşturulan “Made in World” konsepti çerçevesinde hayata geçirilecek.

Yurt dışından kongreye katılan konuşmacılar, globalleşen sektör, Türkiye otomotiv sektörü, güvenlik testleri, otomotiv basını, tüketici memnuniyeti, sektörde reklam ve pazarlama, otomotivdeki sivil toplum örgütleri, dağıtım kanalları gibi birçok konuda sunum yaparak bilgi ve birikimlerini katılımcılara aktaracak.

Fiat Grup Marka Direktörü Luca De Meo’nun, otomotiv sektörünün dünyada küreselleşmesi konulu konuşmasıyla açılacak kongre oturumlarında, Türkiye otomotiv sektörünün dünyadaki konumunu ve geleceği de, Tofaş CEO’su Ali Pandır, Ford Otosan Genel Müdürü Michael Flewitt, Oyak Renault Genel Müdürü Alain Gabillet ve Toyota Türkiye Otomotiv Sanayi CEO’su Tamer Ünlü’nün katılacağı bir oturumda masaya yatırılacak.

Sabancı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Güler Sabancı’nın da özel bir oturuma konuşmacı olarak katılacağı bildirildi.

Organizasyonu yürütecek olan Soylu ve Cengiz Danışmanlık ortaklarından Yusuf Soylu, kongreye süreklilik ve saygınlık kazandırarak “İstanbul’u otomotivin Davos’u yapmayı” hedeflediklerini kaydetti.

Kaynak: NTVMSNBC
2007-11-05
 
Hosting