Anasayfa     Temas
 
     
 

      
   

Şirket Haberleri

 
 
İstikbal`in yeni konsepti günde 1.223 yatak sattırdı
İstikbal`in yeni yatırım yaptığı bir alan olan ev dekorasyonu ve tekstil kategorisinde ürünlerin satıldığı `Ev Concept` mağazalarının 10 bin 500 metrekareyle en büyüğü Kayseri`de açıldı. `Ev Concept` mağaza açılışında, bazı ürünlerde indirim yapan İstikbal, bir günde önemli satış rakamlarına ulaştı.
Buna göre, açılışta, 1.562 adet nevresim takımı, 652 adet kanepe, 751 adet bebek koltuğu, 1.500 metrekare halı, toplam 100`e yakın koltuk takımı ve yemek odası takımı, 1.223 adet yatak ve farklı sayılarda birçok ürün satışı yapıldı. İstikbal, mağaza açılışında toplam 6000`e yakın ürün satışıyla kendi alanında bir rekor kırdığını açıkladı.

Hedef, liderliği korumak
Ev Concept mağazası, ev dekorasyonu ve ihtiyaçlarına yönelik yüzlerce ürünü aynı çatı altında bulunduruyor. İstikbal firması, Ev Concept anlayışını Türkiye çapında dev metrekaremi mağazalarla yaymaya devam edeceğini bildirdi. Ayrıca İstikbal`in önümüzdeki dönemde ortalama 8.000 metrakarelik, 30 yeni "Ev Concept" mağazası açmayı planladığı açıklandı.
Açılışta konuşan, Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hacı Boydak, "50. yılımızı geride bıraktık. Hedefimiz, Türkiye`de bundan sonraki dönem içinde, hizmet ve ürün kalitemizden ödün vermeden, çalışanlarımız ve iş ortaklarımızın bizlere kattığı güçle yalnızca mobilya alanında değil faaliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda sektör liderliğimizi korumak olacak" dedi. Boydak, şöyle devam etti:
"Bugün Kayseri`de Türkiye`nin en büyük "İstikbal Ev Concept" mağazasını açıyoruz. Diğer bölgelerde de olduğu gibi binlerce metrakarelik yeni mağazalarımızı Türkiye`nin her köşesine yaymaya ve bu yönde yeni yatırımlar yapmaya önümüzdeki dönemde de hızla devam edeceğiz."
İstikbal`in Ev Concept mağazalarında halı ve aksesuar grubunda Deco, mutfak ve banyo sektöründe İstikbal-Regina markaları bulunuyor.
2007-10-24
 
Hosting